.SN Domain Uzantısı

Senegal’in resmi ülke kodu olan .sn 1993 yılından beri kullanılmaktadır. Üst düzey etki alan uzantısı olan .sn Senegal’in bulunduğu coğrafi bölgede de çok popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Afrika’da bulunan ülke kabalık bir nüfusa sahip olduğu gibi kıtanın en kalabalık 26. ülkesidir. Sn domainini alarak kişisel web sayfası ya da web sitesi oluşturabileceğiniz gibi, öte yandan blog sayfası ya da şirketleriniz için web sitesi adresine alabilirsiniz. Hem uluslar arası bir hedef kitlesine, hem de profesyonel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Senegal’e ait olan .sn uzantısı hem bireylere, hem de şirketlere verilmektedir. Uluslar arası şirketlerin sıklıkla kullandığı domainler arasında olan .sn sayesinde siz de firmanızı tüm dünyada tanıtma şansı bulabilirsiniz. Yerel müşteriler dışında küresel bir açılım yapmak isteyenler için uygun olan uzantıyı isterseniz İngilizce dilinde, isterseniz de Senegal’in resmi dili olan Fransızca olarak hazırlayabilirsiniz. Ziyaretçi sayısını artıran bir domain sahibi olarak siteniz üzerinden çok daha fazla apara kazanabilirsiniz. Uzantıyı 10 yıllık bir süre ile tescil edebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Senegal" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Senegal" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sn domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.