🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SR Domain Uzantısı

Surinam’a ait olan .sr uzantısı ülkenin resmi uluslar arası kodu olduğu gibi aynı zamanda 1991 yılından itibaren aktif olarak kullanılan internet alan uzantısıdır. Güney Amerika’da bulunan Surinam kıtanın en kalabalık 12. ülkesidir. Bulunduğu coğrafi bölgede çok popüler olan .sr uzantısı profesyonel web sitesi sahibi olmak isteyenlerin sıklıkla kullandığı uzantılar arasındır. Kişisel web sitesi için ya da blog sayesinde uluslar arası bir hedef kitleye sahip olabilirsiniz. Hem bireylere, hem de şirketlere verilen .sr uzantısı sayesinde web sayfanızın çok daha büyük kitleler tarafından ziyaret edilmesine sebep olabilirsiniz. Ziyaret sayısının yüksekliği ise web siteniz üzerinden büyük paralar kazanabilirsiniz. Hollandaca konuşulan ülkede diğer popüler web dilleri de kullanılmaktadır. Web sitenizin gelirini yükseltmek için .sr uzantısını kullanabilir ve yerelliğin dışına çıkarak çok daha küresel boyutta kitlelere ulaşabilirsiniz. Büyük kitlelere üzerinde çok daha kısa yoldan büyük etkiler yaratabileceğiniz ve aramalarda ön sıralarda çıkak bir web sitesi sahibi olmak için .sr uzantısını kullanabilirsiniz. Her adres için en az 2 yıllık süre ile bu uzantıyı tescil edebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Surinam" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Surinam" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sr domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.