🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.ST Domain Uzantısı

Sao Tome ve Principe’nin ülke kodu ve üst düzey etki alan uzantısı olan .st pek çok kişi tarafından kullanılan uluslar arası bir uzantıdır. Afrika’da bulunan Sao Tome ve Principe 55. en kalabalık ülkesidir. Popüler ve yaygın kullanılan uzantı sayesinde online portal oluşturabilir ve kişisel web sitesi sahibi olabilirsiniz. Domain seçiminde son derece önemli olan hususlardan biri aldığınız uzantının hedef kitlenize hitap edip etmediğini iyi analiz etmektir. Yerel kitleler dışında uluslar arası bir platformda çok daha yüksek sayılı ziyaretçiler istiyorsanız o zaman sitenizin de bir marka haline gelmesini sağlamalısınız. Özellikle yerellik dışında daha küresel bir domain sahibi olarak web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir ve yüksek rakamlarda paralar kazanabilirsiniz. Afrika kıtası ile iş yapan şirket sahipleri için de .st uzantısı kullanmak yerinde olacaktır. Bu sayede kıta ile daha yakında temas kurabilir ve hizmetlerinizi, ürünlerinizi çok sayıda kişiye ulaştırabilirsiniz. Tüzel kişilerin ve bireylerin satın alabileceği uzantıyı 2 yıl süre ile tescil ettirebilirsiniz. Ayrıca web sitenizi bir başka adrese de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "São Tomé ve Príncipe" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "São Tomé ve Príncipe" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .st domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.