🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SU Domain Uzantısı

Su alan ismi Sovyetler Birliği’ne aittir. Aynı zamanda Sovyetler Birliği’nin de ülke kodu olan .su uzantısı internet alan kodu olarak da kullanılmaktadır. Avrupa’da bulunan ülke nüfus açısından kıtanın en büyük 27. ülkesidir ve popüler bir alan ismine sahiptir. Sovyetler Birliği ile iş yapan pek çok firmanın kullandığı alan ismi sayesinde siz de hem kıtayla hem de kıta insanı ile yakın ilişkiler içine girebilir ve sahip olduğunuz web sitesinin çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. 1990 yılından itibaren aktif olarak kullanılan. Su uzantısı hem tüzel kişilere, hem de bireylere satılmaktadır. 200 bine yakın bir kullanıma sahip olan ve popüler bir uzantı olan .su sayesinde online portal oluşturabilir ve domainini aldığınız web sitesini başka bir web adresine yönlendirebilirsiniz. Resmi dili Rusça olan ülkenin uzantısı sayesinde diğer web dillerinin de var olduğu ülkede ciddi bir kitleye ulaşabilirsiniz. Etki alanı yüksek ve ziyaretçi sayısı yüksek bir web adresi için .su uzantısını 2 yıl süreliğine tescil ettirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Eski Sovyetler Birliği" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Eski Sovyetler Birliği" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .su domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.