🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SV Domain Uzantısı

El Salvador’un ülke kodu ve uluslar arası üst düzey web uzantısı olan .sv tüm dünyada kullanıcıları olan popülerliği yüksek bir internet uzantısıdır. Kuzey Amerika’da bulunan El Salvador kıtanın en kalabalık onuncu ülkesidir. 6 milyonu geçkin nüfusu bulunan ülkenin resmi dili ise İspanyolca’dır. Dünyanın en çok konuşulan 4. dili olan İspanyolca sayesinde siz de etkili bir domain sahibi olabilirsiniz. Alacağınız .sv uzantısı ile Kuzey Amerika’da yüksek sayıda kitlelere ulaşabilir ve web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilirsiniz. Yüksek ziyaretçi sayısı da sizin siteniz üzerinden büyük kazançlar elde etmenize neden olacaktır. El Salvador, .sv uzantısını hem tüzel kişilere hem de bireylere kullanım için izin vermektedir. 1994 yılından itibaren ülkede resmi olarak kullanılan uzantı sayesinde siz de online portal oluşturabilir ve aynı zamanda kişisel web sitesi adresi satın alabilirsiniz. He adres için 10 yıl süre boyunca tescil ettirebileceğiniz .sv uzantısı ile alacağınız web adresinizi isterseniz başka bir siteye de yönlendirebilirsiniz. Uluslar arası bir domain ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "El Salvador" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "El Salvador" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sv domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.