🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SY Domain Uzantısı

Suriye’nin uluslar arası ülke kodu ve aynı zamanda resmi internet web alan uzantısı olan .sy bölgede en çok kullanılan web uzantılarından bir tanesidir. Asya’da bulunan Suriye nüfus açısından da oldukça yüksek rakamlara sahiptir. Bu nedenle domain olarak kullanabileceğiniz .sv ile Suriye’de pek çok kişiye ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda kıtada da çok sayıda ziyaretçi sayısına sahip bir web siteniz olabilir. Domain alırken yerel kitlelerden ziyade uluslar arası platformlarda da ziyaret edilebilecek profesyonel bir uzantı sahibi olmak son drece önemlidir. Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkacak bir site sahibi olmanız ayrıca sizin web adresiniz sayesinde daha yüksek paralar kazanmanıza da neden olabilecektir. Tüzel kişiler için ise şirketlerinin ve hizmetlerinin kıtada ve dünyada daha fazla kişiye ulaşması adına da büyük bir avantajdır. Hem tüzel, hem de bireysel kişilere verilen .sy uzantısı aynı zamanda her web adresi için 10 yıllığına tescil ettirilmektedir. Alacağınız şahsi blog adresinizi ya da şirket web sitesi adresinizi isterseniz başa bir adrese de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Syria" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Syria" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sy domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.