🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.TC Domain Uzantısı

Turks ve Caicos Adaları’nın resmi ülke kodu ve aynı zamanda üst düzey internet uzantısı olan .tc 1997 yılından itibaren ülkede ve tüm dünyada aktif olarak kullanılmaktadır. Kuzey Amerika kıtasında bulunan Turks ve Caicos Adaları bulunduğu coğrafi konum itibari ile oldukça popüler bir şekilde kullanımdadır. Profesyonel bir web sitesi adresi ve blog açabilir, online portal sahibi olabilirsiniz. Yerel kitleleriniz dışında alacağınız uluslar arası uzantı sayesinde pek çok dünya vatandaşına da ulaşma şansınız bulunmaktadır. Şahsi başvurulara ve tüzel kişilere verilen .tc uzantısı sayesinde firmanızın da tüm dünyada daha çok kişi ve şirket tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Alacağınız domain ile Google arama sonuçlarında web siteniz ilk sıralarda çıkabilir ve çok sayıda ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Ziyaretçi sayısının yoğunluğu ise sizin web siteniz ya da bloğunuz sayesinde çok daha fazla para kazanmanıza neden olacaktır. Ana dili İngilizce olan Turks ve Caicos Adaları’nın resmi dilinin İngilizce olması nedeni ile uluslar arası resmi web dili İngilizce kullanılan her yerde sitenizi temsil etme hakkına da sahip olacaksınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Turks and Caicos Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Turks and Caicos Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .tc domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.