🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.TW Domain Uzantısı

Tayvan’ın internet kodu olan .tw aynı zamanda ülkenin üst düzey ülke kodu olarak kullanılmaktadır. 1989 yılından itibaren aktif olarak kullanımda olan .tw uzantısı hem Tayvan’da, hem de Asya kıtasında oldukça popüler. Asya’nın en kalabalık ülkelerinden biri olan Tayvan nüfus olarak 23. sırada yer almaktadır. Tayvan kendi coğrafyasında olduğu kadar tüm dünyada da oldukça popüler ve iş ilişkileri olan bir ülke. Kişisel web sayfası ya da blog için kullanılabilir olan .tw uzantısı aynı zamanda işyeri sahibi kişiler ya da şirket web siteleri için de büyük avantajlar sağlamaktadır. Tüm dünya ile yoğun iş ilişkileri içinde olan ülkenin internet alan kodu sayesinde firmaların yaptıkları hizmetleri ve ürünlerini çok geniş bir alanda profesyonel bir şekilde sunmaları da söz konusu olmaktadır. Bireylere verilen .tw uzantısı aynı zamanda tüzel kişilere de verilmektedir. Tayvan’ın resmi dili Çince’dir ve dünyada en çok konuşulan 6. dil olması nedeni ile pek çok kişinin web sitelerini ziyaret etmelerinde söz konusudur. Ziyaretçi sayısı çok olan web siteler de sahiplerine ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : Tayvan için üst seviye ülke alan adı uzantısıdır.
Kullanım Alanı : Tayvan da faaliyet gösteren yada yaşayan kişi yada kurumlarca tercih edilir
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter. Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz. Domain sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar : http://www.neulevel.com.tw/
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Evet
Aktivasyon süresi : Anında
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Evet
Aktivasyon süresi : Anında
Fiyatlandırma :
Transfer : Transfer edilebilir.
Transfer sonunda alan adı 1 sene uzayacaktır
- .TW Domain-Transfers can either be done through the RRPProxy WebInterface or API.
- A .TW Domain Transfer must be initiated with a so-called "Authorisation Code", which can be obtained from the current registrar through the owner or Admin-C of the domain.
- Please note that you need a signed request from the registrant before you initiate the transfer.
Transfer Süresi : 5-10 gün
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.