🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.VC Domain Uzantısı

Saint Vincent ve Grenadinler’in ülke kodu olan ve internet alan uzantısı olan .vc oldukça popüler uzantılar arasında yer almaktadır. Kuzey Amerika’da bulunan Grenadinlerin tahmini nüfusu ise 100 binin üzerindedir. Grenadinler Kuzey Amerika’nın en kalabalık 27. ülkesidir. Profesyonel web siteleri ve online portal oluşturmak için kullanabileceğiniz .vc uzantısı sayesinde web sitenizi uluslar arası bir platformda tanıtma şansına sahip olabilirsiniz. 1991 yılından beri aktif ve etkin bir şekilde kullanılan .vc uzantısı dünyada pek çok kişi ve kurum tarafından popüler olarak kullanılmaktadır. Şahıslara ve aynı zamanda tüzel kişilere verilen vc domaini sayesinde profesyonel bir web sitesi sahibi olabilir ve ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. 0 ile 9 arasında rakamlardan ve A ile Z arasındaki harflerden alabileceğiniz domain en fazla 63 karakter olmalıdır. Web sitenizin hedef kitlesini yüksek tutmanız neticesinde ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Bu şekilde siteniz üzerinden daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Vc uzantısını her bir web adresiniz için 2 yıl süreliğine tescil ettirebilir ve popüler bir adrese sahip olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : .vc herkes tarafından kullanılan domain uzantısıdır.
Kullanım Alanı : .vc herhangibir kimse yada herhangi bir kurluş tarafından kullanılabilir.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter. Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar : http://www.afilias.info/gateway/
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır
Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır
Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .vc alan adı kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilebilir. Transfer Süresi : 5-10 Gün
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.