🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.VG Domain Uzantısı

Uluslar arası bir domain sahibi olmanın pek çok avantajı vardır. Özellikle yerel pazar dışında uluslar arası platformlarda sitenizi tanıtma şansı bulabilirsiniz. İş sahibi iseniz ve şirketiniz için bir domain almak istiyorsanız o zaman da yabancı ülkelerin domainlerinden kullanarak firmanızı rakip şirketlere göre daha avantajlı bir duruma getirebilirsiniz. Kuzey Amerika’da bulunan Virgin Adaları’nın resmi ülke kodu olan ve aynı zamanda internet alan kodu olan .vg sayesinde web sitenizin yerellikten çıkıp dünyaya açılmasını sağlayabilirsiniz. Kıtanın en kalabalık 34. ülkesi olan Virgin Adaları’nın uzantısı sayesinde şirketinizin profesyonel bir isme kavuşmasını ve marka olmasını da sağlayabilirsiniz. Bireysel başvurularda verilen uzantı aynı zamana şirketlere de verilmektedir. 1997 yılından itibaren kullanılmakta olan .vg uzantısı ile online portal oluşturabilir, şahsi blog açabilir ve hatta şirketiniz için web sitesi oluşturabilirsiniz. Ulusal dili İngilizce olan ülkenin domaini sayesinde ziyaretçi sayınızı artırabilir ve siteniz üzerinden çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Web sitesi her adres için 2 yıllığına kullanılabilir ve tescil edilebilir.

Domain Detayları

Açıklama : .vg British Virgin Adalarında üst seviye domain uzantısıdır.
Kullanım Alanı : .vg domain normalde British Virgin Adalarında bulunan firmalar, özel kurluşlar veya bu adalarla iş ilişkisine sahip kişiler tarafınca kullanılır.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter. Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Domain sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar : http://adamsnames.com/
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır
Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır
Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .vg domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Trasfer edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.