🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

Kelime ve Karakter Sayısı Hesaplama

Yazılan bir yazıda yer alan kelime ve karakter sayısını hesaplama işlemini yapmak manuel olarak yapıldığında çok zaman alır ve yanlış yapma ihtimali çok yüksektir. Ancak bu amaç için hazırlanmış olan ve her sitede kolayca kullanılabilen özel kelime ve karakter sayısı hesaplama aracı, bu işi inanılmaz bir hızla yapabilmektedir. İstenilen her türlü uzunlukta yazıyı anında hesaplayabilen bu aracı sitelerine eklemek isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey ilgili araca ait olan kodları sitelerinin html kod sayfasında istedikleri yere yerleştirmek olacaktır. Bunu yapan herkes kısa zaman içinde sitelerine gelen insanların her türlü yazılarında yer alan karakter ve kelime sayısını kolay bir şekilde bulabilmelerine olanak tanımaktadır. Günlük kullanım amacı ile hazırlanan sitelerde genellikle hava durumundan para birimi dönüştürücüye kadar birçok yardımcı araç yer almaktadır.

Bu sayede ilgil sitelere gelen herkes birçok özel işlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Kelime ve karakter sayısı hesaplama de genellikle bu tarz sitelerde yer alan ve birçok işlemle ile birlikte yazıların karakter ve kelime sayılarıın bulunmasına yardımcı olan özel bir araçtır. Günümüzde birçok sitede farklı tasarımlar ile yer alan bu özel aracı kullanan kişiler sitelerinin tasarımına ayak uydurması için kodlarında bazı oynamalar yaparak farklı renk, forn veya tasarımlar ile kullanabilmektedirler. Birçok kişi için faydalı bir araç olmasından dolayı halen ilgi gören bu aracı sizde istediğiniz zaman sitenizde kullanabilirsiniz.

Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.
İstatistik Değer
Karakter sayısı (boşluklu) 0
Karakter sayısı (boşluksuz) 0
Satır sayısı 0
Kelime sayısı (sözcükler arasında sayıları boşluk) 0
En uzun metin 0